Henkilöstö

Jussi-Pekka Martikainen

Jussi-Pekka Martikainen
Toimitusjohtaja

045-114 4462
jussipekka.martikainen@finn-elox.fi

 

 

TeroTero Nokelainen
Ostojohtaja

040-513 3591
tero.nokelainen@finn-elox.fi

 

Toimisto


Petri Mäkine_toimistovastaava

Petri Mäkinen
Toimistovastaava

03-273 2000
petri.makinen@finn-elox.fi

Essi Taijala_myyntiassistentti

Essi Taijala
Myyntiassistentti
essi.taijala@finn-elox.fi

Myynti

Liikennöinti ja huolto

Juhamarkus Korhonen_myyntineuvottelija

Juhamarkus Korhonen
Tekninen myyjä – Kuljetus
Länsi- ja Pohjois-Suomi

040-715 9318
juhamarkus.korhonen@finn-elox.fi

Tapani Silekoski

Tapani Silekoski
Myyjä – Kuljetus
Varsinais-Suomi ja Länsi-Uusimaa

040-712 2033
tapani.silekoski@finn-elox.fi

 

 

Maatalous

Eija Lagerstedt_myyntineuvottelija

Eija Lagerstedt
Tekninen myyjä – Maatalous
Länsi- ja Etelä-Suomi

040-776 5419
eija.lagerstedt@finn-elox.fi


Jaakko Koljonen_myyntineuvottelija

Jaakko Koljonen
Tekninen myyjä – Maatalous
Pohjois-Suomi

045-113 0849
jaakko.koljonen@finn-elox.fi

Sirpa Tammi_myyntineuvottelija

Sirpa Tammi
Tekninen myyjä – Maatalous
Keski- ja Itä-Suomi

045-635 5434
sirpa.tammi@finn-elox.fi

Koneurakointi

Aimo Suopelto_myyntineuvottelija

Aimo Suopelto
Tekninen myyjä – Koneurakointi
Pohjois- ja Länsi-Suomi

040-720 8650
aimo.suopelto@finn-elox.fi


Pasi Hautamäki_myyntineuvottelija

Pasi Hautamäki
Tekninen myyjä – Koneurakointi
Itä- ja Etelä-Suomi

050-321 3123
pasi.hautamaki@finn-elox.fi

André Portin_myyntineuvottelija

André Portin
Tekninen myyjä – Ruotsin kieli

045-135 5799
andre.portin@finn-elox.fi

 

Tuotanto

Tuotannon numero 050-372 7059

Jarmo Tuomaala

Jarmo Tuomaala
Tuotantopäällikkö

jarmo.tuomaala@finn-elox.fi

Tomi Gröhn

Tomi Gröhn

Markus Oja_tuotannon esimies

Markus Oja

Joonas Laitinen

Joonas Laitinen

Hanna Yakubovska

Hanna Yakubovska

Jarno

Jarno Kaihlanen